Умови повернення товарів в інтернет магазині Mebel.ua

Обмін та повернення

1Акуратно запакувати товар в оригінальну упаковку в повній комплектації (товари, що постачаються в комплекті, необхідно повертати також у комплекті).
2Заповнити заяву про повернення, додану до замовлення.
3Додати копію касового чека, вказати спосіб повернення коштів (поштовий переказ або перерахуванням на банківський рахунок із зазначенням.
4Надіслати посилку поштою на адресу: м. Київ,
вул.  Кирилівська, б.86ж.

5Після відправки посилки, повідомте нам будь ласка про це, написавши лист на електронну пошту mebel.ua.911@gmail.com

Підстави для повернення та обміну товарів


Умови повернення товару та грошових коштів: Товар можна повернути протягом 14 днів з моменту купівлі згідно із законом "Про захист прав споживачів" за дотримання наступних умов: обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин , сколів , потертостей , інших ушкоджень ; товар не збирався та не монтувався, а також збережений його товарний вигляд; збережена в цілості упаковка товару та всі її компоненти; збережені комплектація товару, ярлики, інструкції та фабричне маркування. Способи повернення товару:

Надсилаєте товар за адресою, яку попередньо погоджуєте з менеджером чи кур'єром;

Надсилання робите Новою Поштою вказуючи оцінну вартість у повному розмірі, але без післяплати, оскільки ми не зможемо отримати посилку;

При гарантійному випадку/заміні/поверненні - транспортні витрати оплачуємо ми, без гарантійного випадку - оплачує клієнт. У деяких випадках виробники не сплачують за транспортні послуги.

Після того, як посилка буде отримана, ми зможемо повернути Вам гроші або зробити заміну протягом 14 календарних днів з моменту отримання. Кошти повертаються на картку Приват Банку або будь-якого іншого банку України.


Повернення Товару у разі виявлення недоліків, пов'язаних з невідповідністю умовам Замовлення, що виникли з вини Продавця:

У разі якщо Товар передано Вам з частковим недотриманням або з порушенням умов Замовлення з вини Продавця щодо асортименту, комплектності, кількості Товару, Ви маєте право сповістити Продавця про ці порушення та вимагати їх усунення.

Також Ви маєте право на відмову від товару та повернення сплачених коштів. У цьому випадку Товар має бути повернений Продавцю із збереженням первозданного товарного вигляду, його споживчих властивостей, пломб, фабричних ярликів.

Для повернення товару Вам необхідно надати документ, що підтверджує факт та умови його придбання.