Політика конфіденційності

Ця політика конфіденційності (далі – «Політика») поширюється на всю персональну інформацію, яку магазин mebel.ua (далі – «Компанія») може отримати від Користувача під час перебування на веб-сайті https://mebel.ua або його піддоменів (далі "Веб-сайт"). Також, Політика описує, як Компанія збирає, використовує та розкриває персональну інформацію, отриману через Веб-сайт. Користувач, використовуючи Веб-сайт, дає свою згоду на збирання та використання Компанією його персональної інформації.

Отримання персональної інформації

Користувач може відвідувати Веб-сайт і не повідомляти свої персональні дані, але в деяких випадках, коли Користувач вирішив отримати деяку інформацію, скористатися послугами або придбати Продукти Компанії (будь-яке програмне забезпечення, розроблене Компанією та яке розповсюджується на Веб-сайті), Компанія запитує персональну інформацію Користувача.

Компанія має право запросити у Користувача наступну інформацію: ім'я та прізвище, назву компанії, яку він представляє (якщо є), поштову адресу, номер телефону, адресу електронної пошти, а також фінансову та іншу інформацію, яка вказана на Веб-сайті.

Будь-яка інформація, яка автоматично зчитується через відвідування Користувачем Веб-сайту, включаючи послідовність перегляду, використовується без ідентифікації окремих користувачів. Компанія використовує "cookies" для того, щоб зробити Веб-сайт зручнішим для Користувача.

Використання та розкриття персональної інформації

Компанія використовує персональну інформацію Користувача для надання послуг та Продуктів, вирішення спорів та усунення несправностей, підвищення зручності роботи та покращення Веб-сайту, інформування про нові послуги та Продукти. Користувач, реєструючись на Веб-сайті, автоматично погоджується на отримання від Компанії інформації про послуги, про оновлені версії або нові Продукти Компанії, а також іншу інформацію, яку Компанія вважатиме важливим повідомити.

Компанія нікому не продає та не розголошує персональну інформацію про Користувача. Компанія має право розкрити та передати персональну інформацію третім особам лише в тому випадку, якщо це вимагає російське чи міжнародне законодавство та/або органи влади з дотриманням законної процедури.

Перегляд та редагування персональної інформації

Компанія надає Користувачеві, зареєстрованому на Веб-сайті, можливість у будь-який час переглянути та відредагувати свою персональну інформацію. Для того, щоб відредагувати персональну інформацію, Користувачеві необхідно увійти до свого облікового запису на відповідній сторінці Веб-сайту.

Посилання на інші веб-сайти

Веб-сайт містить посилання на інші веб-сайти. Компанія не контролює дані веб-сайти та їхню політику конфіденційності. Компанія закликає Користувача перед поданням своєї персональної інформації на цих веб-сайтах уважно ознайомитися з їхньою політикою конфіденційності.

Безпека

Компанія вживає відповідних заходів для забезпечення безпеки персональної інформації Користувача від втрати, неправильного використання, несанкціонованого доступу, розголошення чи зміни. Однак метод передачі інформації та її зберігання в мережі Інтернет не може бути повністю безпечним, тому Компанія не гарантує абсолютну безпеку персональної інформації.

Зміни умов

Компанія залишає за собою право змінювати умови політики. У разі внесення змін, Компанія публікує всі доповнення та зміни Політики на Веб-сайті. При подальшому користуванні послугами та використанням Продуктів Компанії, Користувач погоджується з новими умовами Політики.