Создавайте магазин
Ваш регион:
  • Вся Украина

КРЕДЕНС


Телефон: +3 (037) показать телефон

Адрес: Черновцы, Черновицкая область

О компании

Компанія КРЕДЕНС - це молода, проте перспективна компанія, що впевнено просувається в сфері виробництва і продажу серійних та виготовленими на замовлення меблів.

Ми обслуговуємо як широкий загал споживачів так і особливих клієнтів, котрі бажають стати власниками виключно ексклюзивних, оригінальних меблів, у дизайні котрих воліють брати безпосередню участь.

Широкий асортимент форм та кольорів меблевих фасадів і новітні технологічні можливості нашого виробництва дозволяють реалізовувати практично будь-які ідеї дизайну інтер\'єру у всіх стилях - від класики до модерну.

Маючи в своєму розпорядженні власне сучасне обладнання, підприємство регулярно розширює асортимент своїх виробів, підлаштовуючись під уподобання споживачів.

Володіючи повним спектром технічних можливостей, компанія КРЕДЕНС здатна виконати побажання найвибагливіших покупців. Гарантами цього служать креативний підхід до справи, високі стандарти якості, гнучка цінова політика, привітність персоналу та слідування простій концепції: клієнт - завжди правий.

Сьогодні ми з впевненістю стверджуємо, що запорукою якісного меблевого виробництва є професіоналізм робітників, застосування сучасного устаткування, й використання екологічно чистих матеріалів. Все вищезгадане ви можете зустріти в нашій компанії.

Наразі наша компанія спеціалізується як на виготовленні власних, так і на продажу готових меблів провідних вітчизняних виробників - Котовської меблевої фабрики та фабрики Модерн.

Завітайте до наших магазинів та створіть за допомогою професійних дизайнерів свій, особливо зручний та привабливий стиль інтер\'єру. Адже не секрет, що ніщо так не сприяє хорошому настрою як комфорт і затишок власної оселі!