Создавайте магазин
Ваш регион:
  • Вся Украина

ТОВ "Хранипекс"


Телефон: +3 (380) показать телефон

Адрес: вул. Стрийська 24А, с. Липники, 81134, Україна, Львов, Львовская область

О компании

Компанія «Hranipex» є великим виробником та дистриб’ютором крайок для меблів в Центральній та Східній Європі. Портфель пропонованих продуктів, окрім широкої колекції крайок, доповнюється також плавкими, дисперсійними, монтажними та конструкційними клеями. Уявне коло ми завершуємо пропозицією електронних приладів для розпилення та очисних засобів до них. Радимо використовувати їх як ефективних помічників при проклейці деталей меблів. Індивідуальний підхід та професійні консультації поширюються на весь наш широкий асортимент.

Виникнення компанії датується 1993 роком. Етап, який відтоді розпочався, вилився в сьогоднішній професійний рівень підприємства, і наш колектив, з обов’язковою орієнтацією на замовника, намагається постійно підвищувати цей рівень. Окрім чеського ринку компанія діє посередництвом своїх дочірніх компаній в Словаччині, Польщі, Румунії, на Україні, та завдяки широкій мережі торговельних представництв – і в інших країнах Європи. Наші наміри – подальше зростання та більш глибоке проникнення на зарубіжні ринки, щоб таким чином принести своїм замовникам конкурентні вигоди.

Перевірена в минулому і діюча безвідмовно філософія компанії «Hranipex» є й буде одночасно нашим з Вами шляхом у майбутнє. Якість, швидкість, надійність, сервіс за 24 години та професійність в усіх напрямках співробітництва є головними засадами політики задоволення наших клієнтів.

Спробуйте також і Ви працювати з перевіреним постачальником, який регулярно підтверджує свою марку в щоденній роботі зі своїми замовниками!