Создавайте магазин
Ваш регион:
  • Вся Украина

Студія меблів ROMANNA

Адрес:

О компании

Заснована у 2010 році спеціалістами з меблевого виробництва студія "Romanna" є динамічно розвиваючимся об’єднанням , метою якого є надання повного спектру послуг з проектування, виробництва та монтажу корпусних меблів, таких як кухні, шафи – купе, гардеробні кімнати, дитячі,торгові,офісні та інші.

Ми виготовляємо не просто меблі, а технічно складний продукт, який потребує професійного підходу на всіх етапах розробки, включаючи дизайн – проект, виробництво і монтаж.

Нашими принципами є гарантія якості, надійність і професіоналізм. Невеликі обсяги виробництва дають можливість в повній мірі вкласти душу в кожен об’єкт замовлення, довершивши тим самим ідеальність його форми.

При створенні меблів ми використовуємо тільки самі якісні матеріали, створені з використанням сучасних технологій на кращих заводах Європи.

Раціональність в питаннях проведення рекламних та виставкових витрат дає можливість формувати для наших клієнтів відчутно вигідні та доступні цінові пропозиції.

В перевагах співпраці з нами вже переконалися сотні клієнтів не тільки з Ужгорода, але і з інших міст і районів Закарпаття. Запрошуємо і Вас.