Создавайте магазин
Ваш регион:
  • Вся Украина

ПП "ТЕРРА–ПАК"


Телефон: +3 (032) показать телефон

Адрес: Зелена 149, Львов, Львовская область

О компании

Приватне підприємство «Терра-Пак» являється виробником пакувальної продукції, і пропонує на внутрішній ринок пакувальні матеріали як власного виробництва, так і від провідних виробників Європи та Азії.
Десять років успішної роботи, дозволило пп "Терра-Пак" зайняти лідируючі позиції на ринку виробництва та продажу пакувальних матеріалів.
Нашим головним завданням є надання на український ринок високоякісних пакувальних матеріалів, таких як: пакувальні скотчі, стретч плівки ,малярні стрічки, двосторонні липкі стрічки, брендований скотч (з логотипом), поліпропіленові та поліестерові стрічки а також витратні матеріали до них (металеві і дротяні скоби, захисні куточки, ручні скріплюючі інструменти) .
Впроваджуючи нові технології і ідеї, постійно модернізуючи наше виробництво, ми невпинно працюємо над розширенням асортименту, підвищенням якості і своєчасним забезпеченням наших клієнтів необхідною продукцією
Наша компанія пропонує своїм клієнтам оптимальні ціни, вигідні умови співпраці, та індивідуальний підхід. Ми завжди готові до спiвпраці, i якщо Вас зацiкавила наша продукцiя, або виникли питання, ми завжди будемо раді Вам допомогти.