Создавайте магазин
Ваш регион:
  • Вся Украина

ООО "Олл–Ленд"


Телефон: +3 (044) показать телефон

Адрес: переулок Лабораторный 1, офис 276, Киев, Киевская область

О компании

Наша компанія займається створенням всіх умов для комфортної роботи у Вашому офісі, ресторані, готелі а також затишку у Вашому домі.
Також ми Виконаємо ремонт ,та реконструкцію раніше придбаних Вами меблів, стільців та крісел, догляд за меблями та маємо можливість взяти всі ці роботи на абонентське обслуговування.
Ми гарантуємо якість, надійність та сервіс, а також комплексне обслуговування (замір, дизайн-проект , демонтаж , монтаж та доставку). Ми розуміємо те, що меблі поставлені Вам повинні відповідати найжорсткішим умовам бо перш за все це імідж Вашої компанії чи дому. Тому ми гарантуємо Вам, що поставлені нами меблі стандартні або індивідуальної розробки, будуть виготовленні із дотриманням якнайкращої якості та зручності для Вас та Ваших підлеглих та вашим уподобанням щодо кольору меблів та підбору комплектуючих.
Працівники нашої компанії прикладуть всі зусилля щоб створити у Вашому офісі неповторний діловий стиль, у дома затишок чи приємний відпочинок Вашим відвідувачам, який у найбільшій мірі буде відповідати Вашим вимогам.
Корпусні меблі в нашій компанії виготовляються із ДСП ламінованого класу емісії Е1 (Виробники плити: SWISSPAN-УКРАЇНА; KRONOSPAN-СЛОВАЧЧИНА; EGGER-АВСТРІЯ та інші ), натурального дерева або шпонованого ДСП.
М'які меблі виготовляються із якісного шкірозамінника, тканин та натуральної шкіри. Корпус диванів виготовляється із натурального дерева, фанери, ДСП. Також дивани комплектуються розкладними механізмами.
Крісла, стільці виготовляються із якісного шкірозамінника, тканин та натуральної шкіри. Комплектуючі для яких використовуються тільки імпортного виробництва зокрема Польщі.
Гарантійний термін на корпусні меблі, стільці та крісла встановлюється 18 місяців
З надією на взаємовигідну співпрацю та що в нас ви найдете надійного партнера.

З повагою, Головний спеціаліст - Бутраєв Андрій Петрович

Тел. моб. 093-0248555