Создавайте магазин
Ваш регион:
  • Вся Украина

Кемінь


Телефон: +3 (097) показать телефон

Адрес: с. Іза вул. Центральна 127, Хуст, Закарпатская область

О компании

Плетені меблі, як образ облаштування інтерєру вашої кімнати, чи то спальні або ж паркану - де ви зазвичай проводите свій літній відпочинок. Чому ж інколи хочеться забутись і злитися в екстазі з природою?
Кожного року влітку, ми збираємо речі і відїзджаємо на відпочинок, щоб відпочити та набратись сил для нових подвигів. І кожного року, хочеться поїхати в таку місцинку, де б можна було побачити і відчути ту частинку природи, якої так не вистача в буденному житті.
Саме тому іноді в душі, коли їдеш на відпочинок, жевріє надія, що яскраві рекламні буклети - це не просто жовті сторінки каталогів з туризму та відпочинку.
Все ж таки погодьтесь, кожна людина - невідємна частинка природи. А тому потяг до природнього, такого в наш час забутого і віддаленого інод стає таким сильним стимулом, що закриваєш очі на вартість того чи іншого чотири чи пяти зіркового готелю, аби там побачити і відчути себе частинкою нашої надзвичайної фауни - нашої матінки природи.
Нащастя і Вона про нас ще не зовсім забула і дає шанс, щоб зрозуміти і відчути всю красу сили природи, яку ми просто ігноруємо ато і гігрше - просто руйнуємо.
Не випадково в давні часи ще аборигени облаштовували свої хижини саме такими елементами інтерєру.

Меблі з лози, ,а тому в умоваг еволюції і природнього "загартування" ввібрала в себе найкращі якості деревини: вязкість, міцність і довговічність. Вже в минулих сторіччях лоза використовували для оздоблення приміщень.