Создавайте магазин
Ваш регион:
  • Вся Украина

Гарден груп (ООО)


Телефон: +3 (067) показать телефон

Адрес: Україна, Київська область,Баришівський район,с. Волошинівка, вулиця Червоноармійська, будинок 41., Киев, Киевская область

О компании

Товариство з обмеженою відповідальністю «Гарден Груп» молода виробнича компанія створена в 2011 році. За п’ять років діяльності, підприємство позитивно зарекомендувало себе в деревопереробній галузі та зайняла лідируючі позиції. Головним видом діяльності товариства є виробництво садово-паркових меблів з масиву деревини. Вся продукція виготовляється з безпечних і екологічно чистих матеріалів, що відповідають сертифікату якості. Основною деревиною в виробництві є сосна. Також використовуються дуб, вільха, ясень. Компанія працює з кожним клієнтом індивідуально, починаючи з розмірів і закінчуючи підбором кольору.

Підприємство активно працює на експорт, як меблів так і пило продукції. Реалізація продукції кінцевому споживачу здійснюється переважно через мережі будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр», «Нова лінія» та мережею інтернет. Останні два роки підприємство є основним постачальником «Епіцентра» та «Нова лінія».

Важливою відмінністю нашої компанії від більшості своїх конкурентів є те, що вона має замкнутий цикл виробництва, (цикл починається з купівлі необробленої деревини на аукціонах та закінчується доставкою готової продукції в мережі будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр» та «Нова Лінія») який дозволяє значно зменшити кінцеву вартість продукції для покупця.

В основу діяльності товариства були покладені наступні принципи:

Забезпечення традиційно високої якості продукції, що випускається та послуг;
Стабільність у роботі компанії і чітке виконання взятих на себе обов'язків;
Застосування гнучкої системи ціноутворення і спеціальних пропозицій щодо клієнтів;
Постійне підвищення виробничих потужностей і освоєння нових ринків збуту.
Нашою метою є розвиток партнерських відносин шляхом сприятливого співробітництва. Реалізується цей постулат завдяки правильно поставленій роботі, грамотному підбору партнерів і загальної згуртованості колективу. Довіра до нашої продукції надійно випробувана часом, а також численними зарубіжними і вітчизняними клієнтами. “Гарден Груп” впевнено входить до десятки компаній лідерів на ринку деревообробки в Київській області.