Создавайте магазин
Ваш регион:
  • Вся Украина

Rehau на виставці MTKT Innovation 2014

Rehau запрошує партнерів та друзів на свій стенд на виставці MTKT Innovation 2014.

З 28 по 31 травня у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» знову відбудеться грандіозна подія у інтер’єрному та меблевому секторі України. Київський міжнародний меблевий форум – визнаний лідер галузі з 20-річним досвідом проведення інтер’єрних виставок. У складі форуму щороку проводиться спеціалізована виставка меблевих технологій, фурнітури та текстилю MTKT Innovation. Цього року MTKT Innovation пройде у новому форматі – TechnoHall – відповідно до концепту нового арт-директору виставки Стефано Адріані з відомої італійської студії Adriani&Rossi.

MTKT Innovation (TechnoHall) традиційно збирає провідні компанії меблевої галузі України, які подають на розгляд спеціалістів виробництва меблів, архітекторів та дизайнерів нові матеріали та технології виготовлення меблів, а також фурнітуру, декор та аксесуари.

На стенді компанії REHAU відвідувачі зможуть ознайомитися з багатьма новинками (28.05.2014, Київ, ВЦ «КиївЕкспоПлаза», Павільон №2, Стенд № Е-341). Однією з таких новинок стали абсолютно нові високо глянцеві плити RAUVISIO brilliant, які вже успішно використовуються для виготовлення якісних меблевих фасадів. Ці плити стали надійною та привабливою альтернативою для пофарбованих фасадів.Буде представлена абсолютно нова, функціональна та приваблива технологія меблевих жалюзі. Відтепер жалюзі можуть відкриватися одним дотиком, система меблевих жалюзі Climber, що вироблена зі спеціального скла є втіленням стильності та сучасності. Це ідеальне доповнення для фасадів з високим ступенем глянцю.

Багато уваги приділятиметься й лазерній технології наклеювання крайки. Крайкові матеріали RAUKANTEX laser edge набирають все більше популярності в Україні, завдяки інновативній технології лазерного «зварювання» можна обійтися без клею та створити меблеві деталі з нульовими швами. Ця надзвичайна технологія відкрила новий стандарт якості меблів.

Ласкаво просимо на стенд REHAU! У Вашому розпорядженні найбільш повна інформація о продуктах та перевагах співпраці з нами. Спеціалісти компанії відкриті до обговорення бідь-яких пропозицій та питань.

Отримати безкоштовний квиток на виставку можна онлайн.

Завітайте на сторінку REHAU на mebel.ua


Рубрика: Кромка    Товары в каталоге: Кромка


Все права защищены. Полное или частичное копирование материалов нашего сайта разрешено только с письменного разрешения администрации портала Mebel.ua при обязательном указании автора и прямой гиперссылке (не редирект и не закрыта от индексации поисковиками) на наш сайт www.Mebel.ua. Добавление в скопированные материалы ссылок на другие сайты запрещено.

В случае обнаружения нарушения условий копирования наших материалов, администрация сайта Mebel.ua будет предпринимать соответствующие санкции к нарушителям: обращение к хостинговой компании, у которой расположен сайт с незаконно используемыми материалами, административные санкции, судебные иски и другие меры - в соответствии с действующим законодательством Украины.

Читайте также:
Как сделать безрамное остекление балкона

Довольно часто, балконы, выходящие на шумные, с большим потоком машин, улицы нуждаются в остеклении, с тем, чтобы защитить жилые помещения от пыли, выхлопных газов и непрерывного шума,...

Как сделать зимний сад своими руками

Еще совсем недавно иметь свой собственный зимний сад могли позволить себе только очень состоятельные люди. При нынешнем развитии технологий такое желание вполне можно воплотить в жизнь за довольно...

Как поставить жалюзи самому

Вы поменяли свои деревянные окна на пластиковые в холодное время года, и про то, что летом могут понадобиться жалюзи, просто не думали – в зимний период никакой необходимости в них нет....